Zalety palników przemysłowych Weishaupt

Nowoczesne rozwiązania w zakresie palników przemysłowych wprowadza na rynek z sukcesem marka Weishaupt. To produkty cechujące się niezawodnością, doskonałym stosunkiem jakości do ceny, a także ekonomicznym spalaniem. Cechy te sprawiają, że palniki przemysłowe Weishaupt wykorzystywane są przez ponad 4 miliony użytkowników na całym świecie.

Gdzie najlepiej sprawdzą się palniki przemysłowe Weishaupt w wersji kompaktowej? Doskonałym dla nich zastosowaniem są domy jedno- i wielorodzinne, w których palniki montuje się w piecach centralnego ogrzewania, także dwuobiegowych. Produkują więc jednocześnie ciepło do ogrzania budynku, a także ciepłą wodę użytkową.

Wyróżnikiem tych palników jest nowoczesna technologia, zastosowana do ich zasilania i sterowania. Palniki przemysłowe Weishaupt wyposażone są w wysokiej sprawności mikroprocesory, sterujące i nadzorujące proces spalania, co sprawia, że palniki uzyskują najwyższą sprawność. Istotny jest także poziom emitowanego hałasu. Ten parametr w palnikach przemysłowych Weishaupt został znacznie obniżony, dzięki poprzecznie ustawionej dmuchawie, wytłumionej po stronie wlotu powietrza.

Palniki przemysłowe Weishaupt to także zróżnicowany zakres mocy. Palniki w wersji gazowej i olejowej dostępne są w pięciu zakresach mocy – od 12kW do 570 kW. Wysokiej jakości palniki, stworzone przez Weishaupt, to wynik ponad 50 lat obecności na rynku i wdrażania niestandardowych rozwiązań, mających na celu poprawę wydajności i ekonomiczności kotłów.

Udostępnij: